| مقدار تولیدی: | 150 کیلوگرم |
| قیمت: | Negotiatable |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه چوبی |
| دوره تحویل: | 2 تا 30 روز |
| روش پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| ظرفیت عرضه: | 300 تن در ماه |
سیم های Inconel 725 سیم های آلیاژ نیکل کرومیوم مولیبدنوم است که برای محیط های سخت افزاری که نیاز به ترکیبی از قدرت مکانیکی بالا، مقاومت در برابر خوردگی،و قابلیت اطمینان ساختاری در دراز مدتاز سیستم آلیاژ Inconel 625 با مکانیسم های تقویت تیتانیوم و نیوبیوم اضافی مشتق شده است.سیم های اینکونل 725 ویژگی های کششی قابل توجهی را افزایش می دهند در حالی که مقاومت بسیار خوبی در برابر محیط های خدماتی حاوی کلرید و ترش دارنداین تعادل آنها را به ویژه برای کاربردهای دریایی، زیر دریایی و میدان نفتی که در شرایط استرس بالا کار می کنند مناسب می کند.
این آلیاژ مقاومت قوی در برابر سوراخ شدن، خوردگی شکاف و ترک خوردگی استرس در آب دریا و محیط های سولفید هیدروژن را نشان می دهد.این ویژگی ها در خاورمیانه بسیار ارزشمند هستند، جنوب شرقی آسیا و بخش های انرژی دریایی که در آن قرار گرفتن در معرض گاز های ترش و شرایط شور رایج است.سیم های اینکونل 725 همچنین عملکرد پایدار را تحت بارگذاری چرخه ای و سیستم های فشار بالا حفظ می کنندکاهش خطر خرابی مکانیکی در کاربردهای حیاتی
در قالب سیم ، این ماده به طور گسترده ای برای لوله ها ، تثبیت کننده ها ، اجزای خط کنترل سوراخ پایین و مجموعه های سیم صنعتی دقیق که نیاز به مقاومت در برابر خوردگی و قدرت بالا دارند ، استفاده می شود.Inconel 725 سیم می تواند در شرایط محلول درمان شده یا سن سخت بسته به الزامات برنامه ارائه شده استبرای صنایع که نیاز به مواد سیم با دوام قادر به کار در محیط های خوردگی شدید، Inconel 725 سیم ارائه یک راه حل قابل اعتماد و از نظر فنی پیشرفته است.
| پارامتر | ارزش |
|---|---|
| قطر | 0.1 میلی متر 12 میلی متر |
| طول | طوطی / اسپول / طول مستقیم |
| سطح | روشن، گرم، ترشی |
| فرم | سیم گرد |
| استانداردها | ASTM B805، UNS N07725 |
| عنصر | محتوای (٪) |
|---|---|
| نیکل (Ni) | 55.0 ️ 590 |
| کروم (Cr) | 19.0 225 |
| مولیبدن (Mo) | 7.0 95 |
| نیوبیوم + تانتالوم (Nb+Ta) | 2.75 ¢ 40 |
| تیتانیوم (Ti) | 1.0 ️ 17 |
| آهن (Fe) | تعادل |
| آلومینیوم (Al) | ≤ 0.35 |
| کربن (C) | ≤ 0.03 |
| منگنز (Mn) | ≤ 0.35 |
| سیلیکون (Si) | ≤ 0.2 |
| فسفر (P) | ≤ 0.015 |
| گوگرد (S) | ≤ 0.01 |
| مالکیت | ارزش |
|---|---|
| قدرت کششی | ≥ 1035 MPa (شرطی کهنه) |
| قدرت تولید | ≥ 725 MPa |
| کشش | ≥20٪ |
| سختی | ≤ 40 HRC |
| مالکیت | ارزش |
|---|---|
| تراکم | 8.31 گرم/سم3 |
| محدوده ذوب | 1271 1343°C |
| رسانایی حرارتی | 12.5 W/m·K |
| ماژول انعطاف پذیر | 205 GPa |
| مقاومت الکتریکی | 1.20 μΩ·m |
استفاده می شود در خطوط کنترل، اتصال زیر دریایی، و قطعات دریایی
در سیستم های گاز ترش و تجهیزات سوراخ پایین استفاده می شود
مناسب برای فواره های مقاوم در برابر خوردگی با قدرت بالا
استفاده می شود در اتصال صنعتی و تجمعات دقیق
استفاده در سیستم هایی که در معرض محیط های کلورید پرخاشگر قرار دارند
آنها قدرت مکانیکی بالا را با مقاومت بسیار عالی در محیط های ترش و غنی از کلرید ترکیب می کنند.
بله، آنها به طور گسترده ای در سیستم های دریایی و زیر دریایی به دلیل مقاومت در برابر خوردگی آب دریا استفاده می شوند.
بله، مقاومت قوی نسبت به خوردگی فشار، ترکیدن و خوردگی حفره ای دارند.
آنها در نفت و گاز، مهندسی دریایی، سیستم های دریایی و کاربردهای سیم صنعتی استفاده می شوند.
بله، آلیاژ می تونه برای افزایش قدرت به طور قابل توجهی سخت بشه.
| مقدار تولیدی: | 150 کیلوگرم |
| قیمت: | Negotiatable |
| بسته بندی استاندارد: | جعبه چوبی |
| دوره تحویل: | 2 تا 30 روز |
| روش پرداخت: | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| ظرفیت عرضه: | 300 تن در ماه |
سیم های Inconel 725 سیم های آلیاژ نیکل کرومیوم مولیبدنوم است که برای محیط های سخت افزاری که نیاز به ترکیبی از قدرت مکانیکی بالا، مقاومت در برابر خوردگی،و قابلیت اطمینان ساختاری در دراز مدتاز سیستم آلیاژ Inconel 625 با مکانیسم های تقویت تیتانیوم و نیوبیوم اضافی مشتق شده است.سیم های اینکونل 725 ویژگی های کششی قابل توجهی را افزایش می دهند در حالی که مقاومت بسیار خوبی در برابر محیط های خدماتی حاوی کلرید و ترش دارنداین تعادل آنها را به ویژه برای کاربردهای دریایی، زیر دریایی و میدان نفتی که در شرایط استرس بالا کار می کنند مناسب می کند.
این آلیاژ مقاومت قوی در برابر سوراخ شدن، خوردگی شکاف و ترک خوردگی استرس در آب دریا و محیط های سولفید هیدروژن را نشان می دهد.این ویژگی ها در خاورمیانه بسیار ارزشمند هستند، جنوب شرقی آسیا و بخش های انرژی دریایی که در آن قرار گرفتن در معرض گاز های ترش و شرایط شور رایج است.سیم های اینکونل 725 همچنین عملکرد پایدار را تحت بارگذاری چرخه ای و سیستم های فشار بالا حفظ می کنندکاهش خطر خرابی مکانیکی در کاربردهای حیاتی
در قالب سیم ، این ماده به طور گسترده ای برای لوله ها ، تثبیت کننده ها ، اجزای خط کنترل سوراخ پایین و مجموعه های سیم صنعتی دقیق که نیاز به مقاومت در برابر خوردگی و قدرت بالا دارند ، استفاده می شود.Inconel 725 سیم می تواند در شرایط محلول درمان شده یا سن سخت بسته به الزامات برنامه ارائه شده استبرای صنایع که نیاز به مواد سیم با دوام قادر به کار در محیط های خوردگی شدید، Inconel 725 سیم ارائه یک راه حل قابل اعتماد و از نظر فنی پیشرفته است.
| پارامتر | ارزش |
|---|---|
| قطر | 0.1 میلی متر 12 میلی متر |
| طول | طوطی / اسپول / طول مستقیم |
| سطح | روشن، گرم، ترشی |
| فرم | سیم گرد |
| استانداردها | ASTM B805، UNS N07725 |
| عنصر | محتوای (٪) |
|---|---|
| نیکل (Ni) | 55.0 ️ 590 |
| کروم (Cr) | 19.0 225 |
| مولیبدن (Mo) | 7.0 95 |
| نیوبیوم + تانتالوم (Nb+Ta) | 2.75 ¢ 40 |
| تیتانیوم (Ti) | 1.0 ️ 17 |
| آهن (Fe) | تعادل |
| آلومینیوم (Al) | ≤ 0.35 |
| کربن (C) | ≤ 0.03 |
| منگنز (Mn) | ≤ 0.35 |
| سیلیکون (Si) | ≤ 0.2 |
| فسفر (P) | ≤ 0.015 |
| گوگرد (S) | ≤ 0.01 |
| مالکیت | ارزش |
|---|---|
| قدرت کششی | ≥ 1035 MPa (شرطی کهنه) |
| قدرت تولید | ≥ 725 MPa |
| کشش | ≥20٪ |
| سختی | ≤ 40 HRC |
| مالکیت | ارزش |
|---|---|
| تراکم | 8.31 گرم/سم3 |
| محدوده ذوب | 1271 1343°C |
| رسانایی حرارتی | 12.5 W/m·K |
| ماژول انعطاف پذیر | 205 GPa |
| مقاومت الکتریکی | 1.20 μΩ·m |
استفاده می شود در خطوط کنترل، اتصال زیر دریایی، و قطعات دریایی
در سیستم های گاز ترش و تجهیزات سوراخ پایین استفاده می شود
مناسب برای فواره های مقاوم در برابر خوردگی با قدرت بالا
استفاده می شود در اتصال صنعتی و تجمعات دقیق
استفاده در سیستم هایی که در معرض محیط های کلورید پرخاشگر قرار دارند
آنها قدرت مکانیکی بالا را با مقاومت بسیار عالی در محیط های ترش و غنی از کلرید ترکیب می کنند.
بله، آنها به طور گسترده ای در سیستم های دریایی و زیر دریایی به دلیل مقاومت در برابر خوردگی آب دریا استفاده می شوند.
بله، مقاومت قوی نسبت به خوردگی فشار، ترکیدن و خوردگی حفره ای دارند.
آنها در نفت و گاز، مهندسی دریایی، سیستم های دریایی و کاربردهای سیم صنعتی استفاده می شوند.
بله، آلیاژ می تونه برای افزایش قدرت به طور قابل توجهی سخت بشه.