| Adedi: | 150kg |
| Fiyat: | Negotiatable |
| Standart ambalaj: | Ahşap kutu ambalajı |
| Teslim süresi: | 2-30 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Kapasitesi: | ayda 300 ton |
1J80 yumuşak manyetik alaşım borular, yüksek manyetik geçirgenlik ve zayıf manyetik alanlarda düşük zorlayıcılık gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır.0 ¢ 81.5%) ve demir, küçük miktarda kobalt (≤3.0%) ve silikon (1.10~1.50%) eklenmiştir.
Bu borular, verimlilik ve hassasiyetin en önemli olduğu zayıf manyetik alanlarda kullanılmak için idealdir.Eşsiz bileşimi ve işleme teknikleri çeşitli endüstriyel uygulamalarda üstün performans sağlar.
| Eleman | Tasarım (%) |
|---|---|
| Karbon (C) | ≤0.03 |
| Fosfor (P) | ≤0.02 |
| Kükürt (S) | ≤0.02 |
| Mangan (Mn) | 0.60 ¢1.10 |
| Silikon (Si) | 1.10 ¢1.50 |
| Nikel (Ni) | 79.0 ¢ 81.5 |
| Kobalt (Co) | ≤3.0 |
| Molibden (Mo) | - Evet. |
| Bakır (Cu) | ≤0.30 |
| Demir (Fe) | Bilanç |
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| yoğunluk | 8.6 g/cm3 |
| Curie sıcaklığı | ~400°C |
| Elektrik Direnci | 0.56 μΩ·m |
| Dolu Magnetik İndüksiyon (Bs) | ~ 0,75 T |
| Başlangıç geçirgenliği (μ0,08) | ≥20 mH/m |
| Maksimum geçirgenlik (μmax) | ≥ 87,5 mH/m |
| Zorlayıcılık (Hc) | ≤4.8 A/m |
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| yoğunluk | 8.6 g/cm3 |
| Erime Noktası | ~1450°C |
| Isı İleticiliği | 17.0 W/°K·m |
| Direnç | 0.56 μΩ·m |
| Doğrusal Genişleme katsayısı | 10.9·11.2 × 10−6/°C |
| Curie sıcaklığı | ~400°C |
GB/T 32286.1-2015:Yumuşak manyetik alaşımlar. 1. Bölüm: Nikel-demir alaşımları.
ASTM A753-08 ((2013):Nickel-demir yumuşak manyetik alaşımları için standart özellik
Manyetik Kalkan:Duyarlı elektronik bileşenleri dış manyetik alanlardan korur.
Transformörler:Verimli enerji dönüşümü için küçük transformatörlerde ve darbe transformatörlerinde kullanılır.
Relay ve Manyetik Güçlendirici:İletişim sistemlerinde ve manyetik amplifikatörlerde performansı arttırır.
Elektromanyetik koplamalar:Elektromanyetik debriyaj sistemlerinde güvenilir çalışmayı sağlar.
Reaktör çekirdekleri:Kontrol edilen manyetik özellikler için reaktörlerde çekirdek malzeme olarak kullanılır.
S1: 1J80 yumuşak manyetik alaşım borularının ana uygulaması nedir?
A1: Bu borular esas olarak yüksek manyetik geçirgenlik ve düşük zorlayıcılık gerektiren uygulamalarda, örneğin transformatörlerde, manyetik amplifikatörlerde ve manyetik kalkanlarda kullanılır.
S2: 1J80 yumuşak manyetik alaşım borularının ana mekanik özellikleri nelerdir?
A2: Ana mekanik özellikler arasında 8,6 g/cm3 yoğunluk, yaklaşık 400°C'lik bir Curie sıcaklığı ve 0,56 μΩ·m'lik bir elektrik direnci bulunur.- Hayır.
S3: 1J80 yumuşak manyetik alaşım borular uluslararası standartlara uygun mu?
A3: Evet, tutarlı kalite ve performansı sağlamak için GB/T 32286.1-2015 ve ASTM A753-082013 gibi standartlara uyuyorlar.
| Adedi: | 150kg |
| Fiyat: | Negotiatable |
| Standart ambalaj: | Ahşap kutu ambalajı |
| Teslim süresi: | 2-30 gün |
| Ödeme yöntemi: | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Tedarik Kapasitesi: | ayda 300 ton |
1J80 yumuşak manyetik alaşım borular, yüksek manyetik geçirgenlik ve zayıf manyetik alanlarda düşük zorlayıcılık gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır.0 ¢ 81.5%) ve demir, küçük miktarda kobalt (≤3.0%) ve silikon (1.10~1.50%) eklenmiştir.
Bu borular, verimlilik ve hassasiyetin en önemli olduğu zayıf manyetik alanlarda kullanılmak için idealdir.Eşsiz bileşimi ve işleme teknikleri çeşitli endüstriyel uygulamalarda üstün performans sağlar.
| Eleman | Tasarım (%) |
|---|---|
| Karbon (C) | ≤0.03 |
| Fosfor (P) | ≤0.02 |
| Kükürt (S) | ≤0.02 |
| Mangan (Mn) | 0.60 ¢1.10 |
| Silikon (Si) | 1.10 ¢1.50 |
| Nikel (Ni) | 79.0 ¢ 81.5 |
| Kobalt (Co) | ≤3.0 |
| Molibden (Mo) | - Evet. |
| Bakır (Cu) | ≤0.30 |
| Demir (Fe) | Bilanç |
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| yoğunluk | 8.6 g/cm3 |
| Curie sıcaklığı | ~400°C |
| Elektrik Direnci | 0.56 μΩ·m |
| Dolu Magnetik İndüksiyon (Bs) | ~ 0,75 T |
| Başlangıç geçirgenliği (μ0,08) | ≥20 mH/m |
| Maksimum geçirgenlik (μmax) | ≥ 87,5 mH/m |
| Zorlayıcılık (Hc) | ≤4.8 A/m |
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| yoğunluk | 8.6 g/cm3 |
| Erime Noktası | ~1450°C |
| Isı İleticiliği | 17.0 W/°K·m |
| Direnç | 0.56 μΩ·m |
| Doğrusal Genişleme katsayısı | 10.9·11.2 × 10−6/°C |
| Curie sıcaklığı | ~400°C |
GB/T 32286.1-2015:Yumuşak manyetik alaşımlar. 1. Bölüm: Nikel-demir alaşımları.
ASTM A753-08 ((2013):Nickel-demir yumuşak manyetik alaşımları için standart özellik
Manyetik Kalkan:Duyarlı elektronik bileşenleri dış manyetik alanlardan korur.
Transformörler:Verimli enerji dönüşümü için küçük transformatörlerde ve darbe transformatörlerinde kullanılır.
Relay ve Manyetik Güçlendirici:İletişim sistemlerinde ve manyetik amplifikatörlerde performansı arttırır.
Elektromanyetik koplamalar:Elektromanyetik debriyaj sistemlerinde güvenilir çalışmayı sağlar.
Reaktör çekirdekleri:Kontrol edilen manyetik özellikler için reaktörlerde çekirdek malzeme olarak kullanılır.
S1: 1J80 yumuşak manyetik alaşım borularının ana uygulaması nedir?
A1: Bu borular esas olarak yüksek manyetik geçirgenlik ve düşük zorlayıcılık gerektiren uygulamalarda, örneğin transformatörlerde, manyetik amplifikatörlerde ve manyetik kalkanlarda kullanılır.
S2: 1J80 yumuşak manyetik alaşım borularının ana mekanik özellikleri nelerdir?
A2: Ana mekanik özellikler arasında 8,6 g/cm3 yoğunluk, yaklaşık 400°C'lik bir Curie sıcaklığı ve 0,56 μΩ·m'lik bir elektrik direnci bulunur.- Hayır.
S3: 1J80 yumuşak manyetik alaşım borular uluslararası standartlara uygun mu?
A3: Evet, tutarlı kalite ve performansı sağlamak için GB/T 32286.1-2015 ve ASTM A753-082013 gibi standartlara uyuyorlar.